Parafia p.w. św. Mikołaja w Liszkach - Strona główna

Strona internetowa parafii rzymskokatolickiej p.w. św. Mikołaja w Liszkach. Znajdziesz tutaj bieżące aktualności z życia parafii oraz informacje i ogłoszenia parafialne.

OVERVIEW

The web site parafialiszki.pl presently has a traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have inspected eight pages inside the website parafialiszki.pl and found one website interfacing with parafialiszki.pl.

PARAFIALISZKI.PL TRAFFIC

The web site parafialiszki.pl is seeing a fluctuation levels of traffic through the year.
Traffic for parafialiszki.pl

Traffic ranking (by month) for parafialiszki.pl

Traffic ranking by day of the week for parafialiszki.pl

WHAT DOES PARAFIALISZKI.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafialiszki.pl Mobile Screenshot of parafialiszki.pl Tablet Screenshot of parafialiszki.pl

PARAFIALISZKI.PL SERVER

Our parsers diagnosed that a lone page on parafialiszki.pl took two thousand nine hundred and fifty-three milliseconds to load. I could not detect a SSL certificate, so I consider parafialiszki.pl not secure.
188.128.199.109

We revealed that this domain is operating the IdeaWebServer/v0.80 server.

Parafia p.w. św. Mikołaja w Liszkach - Strona główna

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site had the following on the web site, "Zmiana godzin Mszy w tygodniu." We noticed that the web page said " Opublikowano poniedziałek, 15, czerwiec 2015 1731." It also said " Od jutra do końca wakacji w naszym kościele. W dni powszednie Msza święta będzie. We wtorki i czwartki tylko o godz. A w poniedziałki, środy, piątki i soboty. Msze święte w niedziele pozostają bez zmian. W niedziele nie będzie nieszporów." The header had Strona parafia rzymskokatolicka w Liszki województwo małopolskie powiat krakowski Poland as the highest ranking optimized keyword.

SEEK SIMILAR WEB SITES

Parafia Rzymsko - Katolicka w Więcborku Strona społeczności parafialnej w Więcborku

Strona społeczności parafialnej w Więcborku. 2 Przebudowa w 1937 r. 5 Kościół na tle fundacji w XVIII wieku. Koncert na urodziny świętego Jana Pawła II. I Komunia Święta w Parafii. Fotografie z uroczystości I Komunii Świętej w Parafaii. ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA.

Rzymskokatolicka Parafia pw. Matki Bożej Wniebowziętej w Wielopolu Skrzyńskim Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię Przez Chrystusa, z Chrystusem i w Chrystusie. Przez wiarę i chrzest do świadectwa

Matki Bożej Wniebowziętej w Wielopolu Skrzyńskim. Przez wiarę i chrzest do świadectwa. W sobotę 15 sierpnia obchodziliśmy uroczystość odpustową. Ku czci Matki Bożej Wniebowziętej. Była to także okazja do dziękczynienia za 60 lat kapłaństwa dwóch naszych rodaków ks. Aby obejrzeć fotogalerie kliknij TUTAJ.

Klaretyńskie duszpasterstwo pielgrzymkowe

Wyrażam zgodę na przechowyweanie i przetwarzanie moich danych osobowych. W celach marketingowych, zgodnie z Ustawą z dn. Witamy na stronach Klaretyńskiego Duszpasterstwa Pielgrzymkowego. Na naszych pielgrzymkach zapewniamy opieką polskiego pilota, opiekę duchową, oraz przewodnika miejscowego. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PIELGRZYMKAMI NA ROK 2015. Emiraty Arabskie, to jedn.

RADA KAPITANÓW - Witamy w serwisie Stowarzyszenia Rada Kapitanów Żeglugi Śródlądowej